نرم افزار turbo c++و فارسی ساز

اگر بخواهید در برنامه هایی که با زبان  ++C / C  می نویسید پیام ها فارسی باشند باید از برنامه های فارسی ساز DOS استفاده نمایید(مانند Vegaf ، ُSepand یا F ) برای دریافت این برنامه ها اینجا را کلیک کنید.

اما چگونه درمحیط برنامه نویسی مورد نظر فارسی بنویسیم : باید قبل از اینکه وارد زبان برنامه نویسی مورد نظر شوید یکی از فارسی نویسهای Sepand و F.com را اجرا کنید و بدون اینکه از Dos خارج شوید پاسکال,سی و یا هر و یا هر زبان دیگر را اجرا کنید.

در ضمن با روش زیر می توانید اجرای فارسی ساز را به طور خودکار با بالا آمدن ویندوز داشته باشید:

 برای این کار از منوی Start روی Run کلیک کنید و در کادر ورودی cmd را تایپ کرده و Ok کنید (وارد Dos Prompt شوید ) حالا فرمان های زیر را در خط فرمان بنویسید :

Drive:\ ......\ .....>cd\

drive:\>c:

c:\>edit c:\Autoexec.bat

در این حالت محیط ویرایش DOS ظاهر می شود خوب در آخرین خط رفته و در یک خط خالی مسیر ی را که فایل Vegaf.com در آن قرار دارد را در آن تایپ کنید( مانند زیر ) , بهتر است که آن فایل را در درایو C کپی کنید اکنون تغییرات اعمال شده را ذخیره کرده و خارج شوید .

c:\vegaf.com

خوب در اینجا یک بار سیستم را Restart کنید . بعد از بالا آمدن سیستم Dos فارسی شده است ( همانطور که میدانیم محتویات فایل Autoexec.bat در هر بار بالا آمدن سیستم اجرا می شود )

تماس با ما

اطلاعات تماس با مهندس حلمی

  • شماره تماس : 36613000 - 051